Paralaksa tła

Atrakcje

Pragniemy, aby każdy Wczasowicz wrócił do domu wypoczęty, z głową pełną wspaniałych wspomnień.

Dlatego też na terenie ośrodka stworzyliśmy dom dwóm pięknym łabędziom, które cieszą oko i zbliżają do przyrody, a z myślą o świetnej rozrywce na świeżym powietrzu pole paintballowe wyposażone we wszystko, co potrzebne do wspaniałej zabawy. Nie można również zapominać o słynnej latarni w Gąskach, które jest obowiązkowym punktem na liście do zobaczenia w Gąskach.


Paintball

Paintball, staje się coraz bardziej popularną formą rozrywki. Podwyższony poziom adrenaliny, połączony z wysiłkiem fizycznym, w takiej atmosferze, pozwala na chwilę odetchnąć od problemów dnia codziennego. Jest to również miły sposób spędzania czasu w towarzystwie znajomych i bliskich.

Paintball to rozrywka pozwalająca na jednoczesne połączenie dbałości o tężyznę fizyczną oraz współzawodnictwa w grze innej od wszystkich gier drużynowych. Pole paintballowe powstałe w Gąskach, przy ośrodku Koło Żółwia, wraz ze strzelnicą przygotowane zostało przez zapaleńców uprawiających ten sport od lat. Położone jest w odległości ok 500m od morza. Jest przystosowane do uprawiania ekstremalnej odmiany paintball - speedball, polegającej na konfrontacji 2 drużyn na małej przestrzeni z dużą ilością przeszkód.

Organizujemy imprezy okolicznościowe i firmowe połączone z grą na polu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!


Dowiedz się więcej

Łabędzie

W naszym ośrodku zamieszkują 2 piękne, czarne łabędzie, Dziobek i Mrużka. Stworzyliśmy im dogodne warunki "mieszkalne" - mają swój własny, mały staw oraz domek.

Dziobek trafił do nas pierwszy. Znaleźliśmy go kilka lat temu, nieopodal jeziora Jamno. Był lekko zraniony, więc zaopiekowaliśmy się nim,a gdy w pełni odzyskał siły postanowiliśmy przenieść go do naszego ośrodka, gdzie stworzyliśmy mu dom. Mrużka natomiast jest z nami od 2 lat. Kupiliśmy ją, gdy była jeszcze małym łabędziem, aby zapewnić Dziobkowi towarzystwo.

Obecnie grono naszych łabędzi powiększyło się o 3 małe, nazwane, przez jedną z naszych wczasowiczek, na cześć kaczorków z bajki Kaczor Donald: Hyzio, Zyzio i Dyzio.Plac zabaw

Zawsze cieszymy się, kiedy przyjeżdżają do nas całe rodziny, w związku z tym dla naszych najmłodszych wczasowiczów stworzyliśmy plac zabaw, który jest odzwierciedleniem dziecięcych marzeń.

Dzieci mogą tu całe dnie korzystać ze ślizgawek, huśtawek, piaskownicy, drewnianego domku i wielu innych atrakcji, które zapewnią radosne doznania.

Nasz plac zabaw jest piękny, ale przede wszystkim bezpieczny, gdyż nie ma tu żadnych metalowych konstrukcji, a jego wnętrze wypełnia, miękki i przyjemny nadmorski piasek.Rowery

Gąski są stosunkowo małą nadmorską miejscowością i najlepiej jest poruszać się to pieszo, bądź rowerem, ciesząc przy okazji oko pięknymi widokami.

Wiemy, że transport własnych rowerów nad morze, bywa kłopotliwy i często kosztowny, dlatego z myślą o wczasowiczach, którzy preferują wycieczki rowerowe, udostępniliśmy 8 nowych, wygodnych rowerów, z koszykami oraz krzesełkami dla dzieci.

Wczasowicze korzystać mogą tu z licznych tras turystycznych, pieszych i rowerowych, prowadzących do Ustronia Morskiego i Kołobrzegu, a z drugiej strony do Sarbinowa, Chłopów i Mielna. Jedne z nich to: Szlak Latarń, Szlak Pałaców, Szlak Gotów.Grill i ognisko

Koło Żółwia proponuje wczasowiczom korzystanie z nowego miejsca do grillowania oraz ogniska.

Każdy wieczór wśród znajomych/rodziny jest cenny i wart zapamiętania, a my wierzymy, że uświetnić ten czas mogą również chwile przy ognisku - pieczenie kiełbasek, ogrzewanie rąk przy ogniu, przyśpiewki oraz magiczne opowieści.

No i grill, bo przecież kto nie lubi grillowania nad morzem.Siatkówka i badminton

Ludzie aktywni, którzy oprócz odpoczynku oraz plaży, cenią sobie nieco ruchu, z pewnością docenią możliwość korzystania z naszego boiska do piłki siatkowej oraz placu do grania w badmintona.

Wiemy doskonale, że sport to zdrowie, uwalnia endorfiny, sprawia, że wyzwala się w nas gen rywalizacji. Dlatego wczasowicze codziennie mają możliwość zaznania dawki sportu, poznania innych turystów, a nawet zawiązania przyjaźni na lata.

Sport przecież łączy ludzi, a kto wie, może Koło Żółwia stanie są corocznym miejscem spotkań wczasowiczów, którzy zawiązali tu przyjaźnie.